poniedziałek, 21 grudnia 2015

Pada śnieg!

Pogoda na święta w tym roku trochę nas zawiodła, a ja - niebywale zauroczona przestrzenną kartką z shaker boxem Olgi Heldwein - postanowiłam zrobić swoją :) Od dawna myślałam o kartce z widoczkiem oraz o kolejnej z shaker boxem, więc jak zobaczyłam połączenie tych dwóch idei w jednej kartce, nie mogłam się oprzeć. Pół dnia robiłam jedną, innym razem zrobiłam drugą, a później trzecią :) Więcej w tym roku nie dam rady, ale zimowe widoczki na pewno u mnie zagoszczą w przyszłym roku. Post wraz z linkiem do warsztatów on-line, na których Olga krok po kroku wykonuje pierwowzór znajdziecie na blogu 13arts. Polecam :)Shaker box wypełniłam tym, co miałam pod ręką: rozdrobniłam płatki miki, dodałam mini confetti gwiazdki, brokat, mikrokulki oraz niedawno zakupiony puszysty śnieg - który okazał się poszarpanym w mikro strzępy workiem foliowym ;) - widać wszystko można sprzedać i kupić :) Faktycznie dodał puszystości i lekkości, ale nie można dawać go zbyt dużo, bo zatyka shaker boxa ;)

 

całe tooooony brokatu, a pod odpowiednim kątem można zauważyć "światełka" w oknach domów, których dachy pokrywa biało-złota dachówka i skrzący się śnieg :)

Trzecią postanowiłam zrobić w kolorystyce, która najbardziej kojarz mi się z tradycyjnymi świętami, ale w formacie DL.
Druga kartka, biało-złota jest bardzo "bogata" - wszystko błyszczy i mieni się, 
dlatego zgłaszam ją na wyzwanie Crafty Moly #40 Sparkle
http://craftymoly.blogspot.com/2015/12/wyzwanie-40-sparkle.html 

a trzecią kartkę w formacie DL zgłaszam na Edycję Specjalną - Kartka Świąteczna w Art Piaskownicy

http://art-piaskownica.blogspot.com/2015/12/edycja-specjalna-kartka-swiateczna.html

3 komentarze:

  1. Przepiękne kartki :)Szkoda,że jednak nie zgłosiłaś ich na wyzwania :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. kurczaczek :/ Marta, chyba faktycznie, ale ostatnio zbyt dużo miałam na głowie i chyba nie ogarnęłam wszystkiego... zapomniałam :( no to kopniak w mój tyłek, żeby zrobić coś nowego :)

      Usuń