czwartek, 24 sierpnia 2017

Z okazji 18-tych urodzin / For 18th Birthday

Witajcie Kochani!

Moja dzisiejsza inspiracja na blogu Filigranki to kartka z okazji 18-tych urodzin dla przebojowej nastolatki. Znacie zestawy do przygotowania kilku kartek, z których wypycha się elementy i składa w całość? Dawno temu wpadły mi w oko, ale nie chciałam całkowicie zabijać swojej kreatywności i złożyć kartki wg wzoru. Wiedziałam, że jeśli użyję tych elementów to muszę dodać coś od siebie - w tym wypadku wymieniłam tło, dodałam wcześniej pokolorowany stempel, papierowe spinacze zamieniłam na drewniane i oczywiście uzupełniłam ulubionymi tekturkami. Jak się Wam podoba moja wersja?


Hello Dears!

For my today's inspiration on Filigranki blog I have prepared a 18th Birthday card for the teenage girl. Do you know paper kits that you can prepare few cards with, you push the elements out and set together? I have seen them a while ago but I did not want to completely kill my creativity and make cards by design shown in a kit.
I knew that if I use these elements I have to add something from myself - in this case I replaced the background, added a previously colored stamp, I have exchanged paper clips on wooden ones and of course embellished with my favorite chipboards. How do you like my version?

   W swojej pracy użyłam / I have used:

https://www.filigranki.pl/glowna/2034-tekturka-napis-happy-birthday-duzy.htmlhttps://www.filigranki.pl/boze-narodzenie/3435-tekturka-ramka-kolo-gwiazdy.html

https://www.filigranki.pl/papiery/4660-hand-lettering-cards-zestaw-12-arkuszy-die-cuts-a5.html?search_query=die+cuts&results=8https://www.filigranki.pl/bazy-i-pudelka/1764-baza-pudelko-15x15cm-czarne.htmlhttps://www.filigranki.pl/bazy-i-pudelka/3719-baza-kartka-145x145cm-czarna.html

Pracę zgłaszam na wyzwania:

http://sklepmiszmaszpapierowy.blogspot.com/2017/08/wyzwanie-22-dowolna-praca-z-tekturka.html


http://studioszok.blogspot.com/2017/08/wyzwanie-53-no-rules.html

http://studio75pl.blogspot.com/2017/08/wyzwanie-7-challenge-7.html

15 komentarzy:

 1. Świetna praca! Obdarowana na pewno była zachwycona. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest taki zestaw, a wręcz idealny, gdy nagle trzeba zrobić kartkę i czasu mało. Twoja wyszła z przytupem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, te zestawy są super - na szybko to od razu mamy pomysł i rach-ciach kartka gotowa, albo można też się nimi trochę pobawić i zrobić coś niebanalnego ;) Dziękuję za odwiedziny :)

   Usuń
 3. Przepięknie :)Fantastyczny zestaw! Mega świetny! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Studio SZOK! Pozdrawiam serdecznie Gosia ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! cieszę się, że Ci się spodobała :)

   Usuń
 4. Świetna i niebanalna karteczka z pudełkiem, piękne wykonanie! W imieniu DT Miszmasz Papierowy dziękuję za udział w naszej zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba sie nam Twoja wersja. Świetny komplet stworzyłaś.:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna praca! Idealna dla nastolatki! Dziękuję za udział w wyzwaniu Studio75!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest moc i energia !
  Dziękuję Aniu za udział w wyzwaniu na blogu Miszmasz Papierowy .

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna kartka:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cuuudnie - pozdrawiamy ze Studio SZOK

  OdpowiedzUsuń