wtorek, 9 stycznia 2018

Jedno pudełko, dwie okazje / One box, two occasions

Witajcie Kochani!
Dziś mam dla Was coś wyjątkowego - coś co zrobiłam po raz pierwszy w życiu ;) - pudełko eksplodujące będące moją inspiracją na blog Filigranki.

Hello Dears!
Today I have something special for you - something I did for the first time ever ;) - an exploding box which is my inspiration for Filigranki's blog.

Cały czas się przed nim broniłam, jednak postanowiłam spróbować i od razu w wersji przygotowanej na dwie okazje - Ślub oraz Chrzest Święty.
Do wykonania pudełka użyłam bazy kraft, papierów UHK Gallery "Provence Aquarius" oraz różnych tekturek dostępnych w Filigrankowym sklepie


I was affraid to make one but finally I decided to try and prepared it in a version for two occasions at once - Wedding and Baptism.
I used the craft box base, UHK Gallery "Provence Aquarius" papers and various chipboards available in Filigree store.

Jestem zadowolona z efektu końcowego i kto wie - może pokuszę się jeszcze kiedyś na kolejne pudełko :)

I'm happy with the final effect and who knows - maybe I'll make another exploding box :)
Wszystkie produkty, których użyłam do przygotowania mojego pudełka to:

All products I have used to prepare my exploding box are: 

https://www.filigranki.pl/bazy-i-pudelka/2787-baza-do-boxa-10cm-kraft-eko.html?search_query=box&results=999https://www.filigranki.pl/papiery/4446-uhk-provence-aquarius-zestaw.html?search_query=aquarius&results=2https://www.filigranki.pl/milosc/3979-tekturka-serce-love-milosc.html?search_query=serce&results=94
https://www.filigranki.pl/ornamenty/1953-tekturka-ornament.html?search_query=ornament&results=37https://www.filigranki.pl/glowna/1913-tekturka-para-w-aucie.html
14 komentarzy:

 1. ja się bronię i bronię przed tymi boxami dalej :D Twój jest bardzo dograny, wyszedł super i zachęca, żeby samemu spróbować :D ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Elu <3 Kiedyś powiedziałam, że boxy nie są dla mnie i żadnego nie zrobię. Jak widać myliłam się, chociaż nie powiem, że łatwo poszło - w sumie oklejanie papierem jest dość łatwe i przyjemne - masz wrażenie, że lepiej wykorzystujesz cały arkusz papieru ;) i jeśli zamysł na środek jest w miarę spójny to jakoś już leci dalej. Zapas skrapków, tekturek, kwiatów - to na pewno ułatwia ozdobienie środka, choć powiem, że mi się podobają te najbardziej minimalistyczne :D

   Usuń
 2. I ja się przed nimi bronię. Ozdobiłam może ze dwa i jakoś na tym poprzestałam...
  Twój wyszedł pięknie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) dla mnie ta forma jest trochę niepraktyczna, bo zajmuje sporo miejsca (jeśli chodzi o przechowywanie kartek - a ja przechowuję je od zawsze) - ale wiem, że robi też wrażenie na osobie obdarowanej. Może pokuszę się jeszcze na jeden, dwa i też poprzestanę... kto wie ;) dziękuję za odwiedziny! :)

   Usuń
  2. Tak, to chyba to przechowywanie jest problemem i u mnie, gdzie miejsca mało... Ale gdy się robi, żeby niemal od razu wręczyć, to jak najbardziej może być. :-)

   Usuń
 3. Świetny boks, super zagospodarowałaś ścianki, podoba mi się tekturkowe serduszko w roli zawieszki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudnie wyszło.Piękne pudełko

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna, subtelna pamiątka :) pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne pudełko, a morski papier w sercu wygląda rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Efekt końcowy jak najbardziej prosi się o kontynuację :) Bardzo udany debiut!

  OdpowiedzUsuń